Indywidualne podejście do każdego pacjenta, różnego rodzaju formy znieczuleń dostępne w ofercie, czy wreszcie – ogólna dostępność i przyjaźnie nastawiony personel. Te wyznaczniki właśnie związane być powinny z każdym współcześnie funkcjonującym gabinetem stomatologicznym. A co ważne – w nich właśnie oferowana być powinna najbardziej kompleksowa i pełna oferta usług.

Dziś pacjent jest swego rodzaju klientem – i to szczególnym. Wymaga nie tylko standardowej obsługi, ale przede wszystkim – obsługi na wyjątkowo wysokim poziomie, dostosowanej do konkretnych wymagań. Nie może być tak, że zostanie obsłużony byle jak i do widzenia. Powinien być obsłużony maksymalnie dobrze tak, by z powodzeniem móc polecić wybranie się z wizytą do konkretnego gabinetu także innej osobie.

I choć większość z nas na widok stomatologa najchętniej uciekłaby tam, gdzie pieprzy rośnie, zapomnieć trzeba o tych wyimaginowanych traumach i wreszcie nauczyć się, że problemom należy odważnie stawiać czoła – w każdej sytuacji. Szczególnie zaś wówczas, gdy najbardziej dokuczliwy problem znajduje się w naszej jamie ustnej i wciąż boli, z każdym dniem nawet coraz bardziej.

Dziś w dobrze wyposażonym gabinecie dentystycznym skorzystać można z dużej ilości możliwości – poprosić można zarówno o znieczulenie miejscowe, jak i ogólne, wnioskować o wyjątkową delikatność czy szczególną cierpliwość. Pacjent, tak jak klient, to nasz pan. Wiedzą o tym stomatologowie z dużym doświadczeniem w branży.